HISWeld HIS28V21010
स्थिर मूल्य कर के अतिरिक्त
स्थिति
नई
स्थान
ऑस्ट्रिया ऑस्ट्रिया
more Images
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
मशीन के बारे में जानकारी
मशीन का नाम:
वेल्डिंग टेबल
निर्माता:
HISWeld
मॉडल:
HIS28V21010
स्थिति:
नया
मूल्य और स्थान
स्थिर मूल्य कर के अतिरिक्त
स्थान:
2351 Wiener Neudorf, Österreich ऑस्ट्रिया
A19118271
संदर्भ संख्या:
अद्यतन:
अंतिम बार 30.04.2026 को
विवरण
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
1000 x 1000 mm
850 mm
210 kg
25 mm
28 mm
- Fully milled table top 25 mm in S355J2+N with high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
- Hard chrome-plated table surface Cr75
The main advantage of our tables compared to conventional systems is with the hard chrome plating Cr75, that this process achieves a much deeper penetration into the base material of up to 0.07 mm and the hardness of the surface reaches up to HV750. This also ensures optimum and lasting anti-spatter adhesion on the surface, which is one of the most efficient on the market.
- Exact dimensional and fitting accuracy of the tools with 28 mm perforation (compatible with comparable premium suppliers)
- Grid lines 100 x 100 mm