Innovation Laser CX-CS1500-3000-H
EXW VB कर के अतिरिक्त
निर्माण वर्ष
2025
स्थिति
नई
स्थान
Mikołów पोलैंड
more Images
मशीन के बारे में जानकारी
मशीन का नाम:
वेडिंग किट
निर्माता:
Innovation Laser
मॉडल:
CX-CS1500-3000-H
निर्माण वर्ष:
2025
स्थिति:
नया
मूल्य और स्थान
EXW VB कर के अतिरिक्त
स्थान:
Kolejowa 2, 43-190 Mikołów, Polska पोलैंड
विवरण
Hand-held laser welding machine Fiber Innovation Laser
Laser power: 1500W - 3000W
Technical parameters (1500W / 2000W / 3000W):
- Laser wavelength: 1070 nm +/-10 nm
- Maximum power consumption: 8 kW / 10 kW / 13 kW
- Cooling system: water-based
- Operating voltage: 400V 16A / 400V 32A / 400V 63A
- Penetration depth: 0.2-2 mm / 0.2-3 mm / 0.2-4 mm
- Dimensions: 1000 x 450 x 750 mm