DINGY-150
क्षैतिज सिंगल-डबल साइड बन कटर
TIULMAX
DINGY-150
निर्माण वर्ष
2026
स्थिति
नई
(पूरी तरह से कार्यरत)
स्थान
Kaunas
मशीन के बारे में जानकारी
- मशीन का नाम:
- क्षैतिज सिंगल-डबल साइड बन कटर
- निर्माता:
- TIULMAX
- मॉडल:
- DINGY-150
- निर्माण वर्ष:
- 2026
- स्थिति:
- नया
- कार्यक्षमता:
- पूरी तरह से कार्यरत
मूल्य और स्थान
- स्थान:
- Veiveriu str 51B, 46336 Kaunas, Lietuva
- A7719098
- संदर्भ संख्या:
- DINGY-150
- अद्यतन:
विवरण
Versatile hamburger, hot dog bun, roll-bread, panini and etc slicer-cutter.
Available cut options: full cut, partial cut, two sided cut (butterfly).
Suitable for products with dimensions: width up to 150mm, height up to 80mm. Adjustable cut height and width, adjustable conveyor and cutting speed.
Capacity approx 100pcs/min.
With castor wheels, fully stainless steel, CE, made in Europe
Gbsdpfx Afoinwg Iefel
Condition brand new, with warranty, ready on stock for shippment.
Capacity approx 100pcs/min.
Gbsdpfx Afoinwg Iefel
आपूर्तिकर्ता
सूचना: निःशुल्क पंजीकरण करें या लॉगिन करें, सभी जानकारी प्राप्त करने के लिए।
10 ऑनलाइन विज्ञापन
अनुरोध भेजें
टेलीफ़ोन & फैक्स
हो सकता है ये विज्ञापन भी आपकी रुचि के हों।
छोटा विज्ञापन
Warburg
6,855 km
बैगिंग प्लांट
Haver&BoeckerAbfüllanlage Rotopacker
छोटा विज्ञापन
Pichl bei Wels
6,489 km
कपड़े धोने की मशीन WA LC सोलो
voranWA LC solo
voranWA LC solo
यूनाइटेड किंगडम
पास्ता प्रसंस्करण मशीन
ITALPASTRF 700 36 5A
ITALPASTRF 700 36 5A