BÜTFERING AWS-E-1100
निर्माण वर्ष
स्थान
Gerolzhofen जर्मनी
more Images
BÜTFERING AWS-E-1100
BÜTFERING AWS-E-1100
BÜTFERING AWS-E-1100
BÜTFERING AWS-E-1100
BÜTFERING AWS-E-1100
BÜTFERING AWS-E-1100
मशीन के बारे में जानकारी
मशीन का नाम:
वाइड बेल्ट सैंडर
निर्माता:
BÜTFERING
मॉडल:
AWS-E-1100
निर्माण वर्ष:
स्थान:
97447 Gerolzhofen जर्मनी
A18458036
संदर्भ संख्या:
अद्यतन:
विवरण
- Combination unit with electronic shoe
- Paint sanding
- Dust brush
- Dust cleaning
used
Brand Bütfering
Type AWS-E-1100
Year of manufacture 1992
Mach. no. 2565571
Working width approx. 1100 mm
Gsdevxlqyepfx Apmsit
Passage height approx. 160 mm
Number of units 1 piece
Belt dimensions 1900 mm x 1120 mm
Feed speed continuously adjustable 2.5-12.5 m/min.
Suction connection D 2 x 200 mm
Space required approx. 1700 mm x 2100 mm x 2100 mm