SSB 260VA
फीता आरी
KASTO
SSB 260VA
निर्माण वर्ष
1989
स्थिति
उपयोग किया हुआ
स्थान
Hattingen
मूल्य और स्थान
- स्थान:
- Lager Hattingen
- A21583453
- संदर्भ संख्या:
- अद्यतन:
- अंतिम बार 24.03.2026 को
विवरण
cutting speed 15 - 125 m/min
cross cutting section 260 mm²
band length 4.115 x 41 x 1,1 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
Gsdpoywzw Sofx Affobl
The machine is in a well-maintained condition.
Please note that the technical details were added from comparable machines.
#Tags: SSB260VA | SSB-260VA | SSB260 VA | SSB 260VA
cross cutting section 260 mm²
cutting width 260 x 260 mm