I am selling a KUSING SPS-500 bottom crosscut saw.
Technical parameters:
Motor power: 3 / 4 / 5.5 / 7.5kW
Gjdpfx Asx Ut H Tjpmsit
Disc diameter: 500mm
Cutting speed: 2 - 6s.
Maximum cutting height: 150mm
Maximum cutting width: 350mm
Individual cutting parameters can be customized.
The price includes basic tables 2 + 2 m
Technical parameters:
Gjdpfx Asx Ut H Tjpmsit
Disc diameter: 500mm
Cutting speed: 2 - 6s.
Maximum cutting height: 150mm
Maximum cutting width: 350mm